Wszelkie materiały, informacje, pliki, rysunki, zdjęcia itp. dostępne na tej stronie, nie mogą być publikowane i redystrybuowane  bez pisemnej zgody.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fabryka Elementów Budowlanych G&A Sp. z o.o.
Piersno 74, 55-311 Kostomłoty

Galanteria ogrodowa

W naszej ofercie znajdziecie Państwo produkowane z odpornego na działanie warunków atmosferycznych betonu:

W naszej ofercie znajdują się produkowane z betonu figurki dzieci, także z donicami oraz posągi, które upiększą każdy ogród. Betonowe ozdoby ogrodowe wykonujemy przy użycia białego lub szarego cementu, a odlewy pokrywamy patyną składającą się z barwnika i impregnatu.

Figurki dzieci i posągi

 galeria zdjęć

katalog

Do najpopularniejszych w naszej ofercie produktów niewątpliwie należą zewnętrzne donice i koryta betonowe, które niektórzy z Klientów adaptują także do zastosowań wewnątrz budynków. Posiadamy zarówno klasyczne wzory, jak i nowoczesne donice z betonu architektonicznego, z wzorkami, o widocznej strukturze żwiru lub gładkie - wszystko według upodobań i gustów.

Donice i koryta

 galeria zdjęć

katalog

Kosze, kielichy i dzbanki betonowe występują w wielu rozmiarach i kształtach i stanowią duży segment naszej produkcji. Biało/szare, biało/kremowe, szaro/brązowe, czy szaro/grafitowe to kilka z dostępnych opcji kolorystycznych. Najpopularniejsze są wśród Klientów szukających prezentu dla kogoś z rodziny lub znajomych.

Kosze, kielichy i dzbany

 galeria zdjęć

katalog

Uwielbiane nie tylko przez dzieci są figurki skrzatów i krasnali, dostępne u nas w wielu wariantach. Dorosłych zainteresują zaś wykonane z betonu postacie gnomów i trolli, które upiększą każdy skalniak w ogrodzie lub posagi buddy, za pomocą których stworzymy za domem japoński lub chiński ogród. 

Skrzaty, krasnale i buddy

 galeria zdjęć

katalog

By upiększyć lub wyróżnić swój ogród polecamy zakup figurek zwierząt wykonany z betonu, które ze względu na swoją wytrzymałość stanowić będą wieloletnią ozdobę terenu wokół domu. W naszej ofercie dla siebie znajdą coś miłośnicy psów i kotów oraz ornitolodzy. A na kolumny lub drogi dojazdowe polecamy monumentalne lwy.

Zwierzęta - ptaki, psy, koty, lwy

 galeria zdjęć

katalog

Jeżeli szukasz figurek żab lub jeży, osła lub koni, koguta lub królików, dżdżownicy lub owiec albo misiów lub krowy trafiłeś idealnie. A prym wśród tych figur betonowych wiedzie leniwiec i wiewióra z epoki lodowcowej. 

Zwierzęta wiejskie i leśne, płazy, gady i inne

 galeria zdjęć

katalog

Wśród produkowanych przez nas elementów betonowych na uwagę zasługują niewątpliwie kule gładkie lub chropowate oraz kolumny, które wyeksponują każdą figurę lub donicę. By stworzyć ogród chiński lub japoński niezbędna okażą się lampy i pagody, a wytchnienie w gorące dni dadzą fontanny i poidła. Donica betonowa wóz lub traktor, piłka, czy kaktus - to też mamy.

Lampy, fontanny, poidła i inne

 galeria zdjęć

katalog

W naszej ofercie znajdują się produkowane z betonu figurki i posągi - aniołki, anielice i figury świętych, które postawić można w ogrodzie, czy na grobie lub w kapliczce. Betonowe ozdoby ogrodowe wykonujemy przy użycia białego lub szarego cementu, a odlewy pokrywamy patyną składającą się z barwnika i impregnatu.

Aniołki i figury świętych

 galeria zdjęć

katalog

Jeżeli nie znalazłeś w naszej ofercie interesującego Cię wzoru, skontaktuj się z nami, z chęcią wycenimy Twój projekt.

Najpopularniejsze wśród indywidualnych zamówień są donice betonowe o gładkich ścianach - nowoczesne z betonu architektonicznego w kolorze szarym lub grafitowym.

Indywidualne zamówienia

 zadzwoń

 napisz do nas