Wszelkie materiały, informacje, pliki, rysunki, zdjęcia itp. dostępne na tej stronie, nie mogą być publikowane i redystrybuowane  bez pisemnej zgody.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fabryka Elementów Budowlanych G&A Sp. z o.o.
Piersno 74, 55-311 Kostomłoty

Zajmujemy się produkcją daszków betonowych dwuspadowych oraz czterospadowych, które stanowią zwieńczenie murków, słupów czy ogrodzeń.

W ofercie posiadamy daszki dwuspadowe chropowate o wymiarach ok. 35 x 39 cm, czterospadowe chropowate o wymiarach ok. 39 x 39 cm oraz daszki czterospadowe z łezką o wymiarach ok. 45 x 45 cm.
Standardowo produkujemy je w kolorze szarym betonowym, niemniej pod zamówienie możemy wykonać te elementy betonowe zabarwione na czerwono, brązowo, grafitowo lub żółto.

Daszki na murki

 galeria zdjęć

katalogi

Daszki betonowe ma murek lub słup

Daszki dwuspadowe

Daszki czterospadowe

Oprócz klasycznych daszków na murki zajmujemy się produkcją czap kominowych na indywidualne zamówienie. Zadaszenia kominów wykonujemy zgodnie z otrzymanymi wymiarami.

Jesteśmy w stanie wykonać czapy na kominy jednospadowe, dwuspadowe i czterospadowe (a nawet pięciospadowe) w kolorach szarym (betonowym) lub zabarwione w masie na czerwono lub grafitowo.

Czapy kominowe

 galeria zdjęć

katalog

Czapy kominowe - przykładowe realizacje 

Nie boimy się wyzwań i z chęcią wykonamy elementy betonowe pod indywidualne zamówienia.
Słupki "kredki", płyty ze ściętymi narożnikami lub piaskowane, murki oporowe L-ki, wymyślne daszki lub skomplikowane czapy - to niektóre z naszych prac wykonanych według otrzymanych projektów.

Prefabrykaty betonowe

 galeria zdjęć

katalog

Indywidualne zamówienia - przykładowe realizacje 

Prefabrykaty betonowe

Zajmujemy się produkcją następujących elementów betonowych:

Płyty chodnikowe

Obrzeża betonowe

Palisady betonowe

Podmurówka do płotu

Skrzynki betonowe

Czapy kominowe

Daszki na murki

Stopy pod ambonę

Pachołek betonowy

Indywidualne zamówienia

Do góry