napisz do nas

 zadzwoń

Indywidualne zamówienia

Jeżeli nie znalazłeś w naszej ofercie interesującego Cię wzoru, skontaktuj się z nami, z chęcią wycenimy Twój projekt.

Najpopularniejsze wśród indywidualnych zamówień są donice betonowe o gładkich ścianach - nowoczesne z betonu architektonicznego w kolorze szarym lub grafitowym.

katalog

 galeria zdjęć

Aniołki i figury świętych

W naszej ofercie znajdują się produkowane z betonu figurki i posągi - aniołki, anielice i figury świętych, które postawić można w ogrodzie, czy na grobie lub w kapliczce. Betonowe ozdoby ogrodowe wykonujemy przy użycia białego lub szarego cementu, a odlewy pokrywamy patyną składającą się z barwnika i impregnatu.

katalog

 galeria zdjęć

Lampy, fontanny, poidła i inne

Wśród produkowanych przez nas elementów betonowych na uwagę zasługują niewątpliwie kule gładkie lub chropowate oraz kolumny, które wyeksponują każdą figurę lub donicę. By stworzyć ogród chiński lub japoński niezbędna okażą się lampy i pagody, a wytchnienie w gorące dni dadzą fontanny i poidła. Donica betonowa wóz lub traktor, piłka, czy kaktus - to też mamy.

katalog

 galeria zdjęć

Zwierzęta wiejskie i leśne, płazy, gady i inne

Jeżeli szukasz figurek żab lub jeży, osła lub koni, koguta lub królików, dżdżownicy lub owiec albo misiów lub krowy trafiłeś idealnie. A prym wśród tych figur betonowych wiedzie leniwiec i wiewióra z epoki lodowcowej. 

katalog

 galeria zdjęć

Zwierzęta - ptaki, psy, koty, lwy

By upiększyć lub wyróżnić swój ogród polecamy zakup figurek zwierząt wykonany z betonu, które ze względu na swoją wytrzymałość stanowić będą wieloletnią ozdobę terenu wokół domu. W naszej ofercie dla siebie znajdą coś miłośnicy psów i kotów oraz ornitolodzy. A na kolumny lub drogi dojazdowe polecamy monumentalne lwy.

katalog

 galeria zdjęć

Skrzaty, krasnale i buddy

Uwielbiane nie tylko przez dzieci są figurki skrzatów i krasnali, dostępne u nas w wielu wariantach. Dorosłych zainteresują zaś wykonane z betonu postacie gnomów i trolli, które upiększą każdy skalniak w ogrodzie lub posagi buddy, za pomocą których stworzymy za domem japoński lub chiński ogród. 

katalog

 galeria zdjęć

Kosze, kielichy i dzbany

Kosze, kielichy i dzbanki betonowe występują w wielu rozmiarach i kształtach i stanowią duży segment naszej produkcji. Biało/szare, biało/kremowe, szaro/brązowe, czy szaro/grafitowe to kilka z dostępnych opcji kolorystycznych. Najpopularniejsze są wśród Klientów szukających prezentu dla kogoś z rodziny lub znajomych.

katalog

 galeria zdjęć

Donice i koryta

Do najpopularniejszych w naszej ofercie produktów niewątpliwie należą zewnętrzne donice i koryta betonowe, które niektórzy z Klientów adaptują także do zastosowań wewnątrz budynków. Posiadamy zarówno klasyczne wzory, jak i nowoczesne donice z betonu architektonicznego, z wzorkami, o widocznej strukturze żwiru lub gładkie - wszystko według upodobań i gustów.

katalog

 galeria zdjęć

Figurki dzieci i posągi

W naszej ofercie znajdują się produkowane z betonu figurki dzieci, także z donicami oraz posągi, które upiększą każdy ogród. Betonowe ozdoby ogrodowe wykonujemy przy użycia białego lub szarego cementu, a odlewy pokrywamy patyną składającą się z barwnika i impregnatu.

Galanteria ogrodowa

W naszej ofercie znajdziecie Państwo produkowane z odpornego na działanie warunków atmosferycznych betonu:

Fabryka Elementów Budowlanych G&A Sp. z o.o.
Piersno 74, 55-311 Kostomłoty

Wszelkie materiały, informacje, pliki, rysunki, zdjęcia itp. dostępne na tej stronie, nie mogą być publikowane i redystrybuowane  bez pisemnej zgody.
Wszelkie prawa zastrzeżone.