Do góry

Indywidualne zamówienia

Pachołek betonowy

Stopy pod ambonę

Daszki na murki

Czapy kominowe

Skrzynki betonowe

Podmurówka do płotu

Palisady betonowe

Obrzeża betonowe

Płyty chodnikowe

Prefabrykaty betonowe

Zajmujemy się produkcją następujących elementów betonowych:

Indywidualne zamówienia - przykładowe realizacje 

katalog

 galeria zdjęć

Prefabrykaty betonowe

Nie boimy się wyzwań i z chęcią wykonamy elementy betonowe pod indywidualne zamówienia.
Słupki "kredki", płyty ze ściętymi narożnikami lub piaskowane, murki oporowe L-ki, wymyślne daszki lub skomplikowane czapy - to niektóre z naszych prac wykonanych według otrzymanych projektów.

Czapy kominowe - przykładowe realizacje 

katalog

 galeria zdjęć

Czapy kominowe

Oprócz klasycznych daszków na murki zajmujemy się produkcją czap kominowych na indywidualne zamówienie. Zadaszenia kominów wykonujemy zgodnie z otrzymanymi wymiarami.

Jesteśmy w stanie wykonać czapy na kominy jednospadowe, dwuspadowe i czterospadowe (a nawet pięciospadowe) w kolorach szarym (betonowym) lub zabarwione w masie na czerwono lub grafitowo.

Daszki czterospadowe

Daszki dwuspadowe

Daszki betonowe ma murek lub słup

katalogi

 galeria zdjęć

Daszki na murki

Zajmujemy się produkcją daszków betonowych dwuspadowych oraz czterospadowych, które stanowią zwieńczenie murków, słupów czy ogrodzeń.

W ofercie posiadamy daszki dwuspadowe chropowate o wymiarach ok. 35 x 39 cm, czterospadowe chropowate o wymiarach ok. 39 x 39 cm oraz daszki czterospadowe z łezką o wymiarach ok. 45 x 45 cm.
Standardowo produkujemy je w kolorze szarym betonowym, niemniej pod zamówienie możemy wykonać te elementy betonowe zabarwione na czerwono, brązowo, grafitowo lub żółto.

Fabryka Elementów Budowlanych G&A Sp. z o.o.
Piersno 74, 55-311 Kostomłoty

Wszelkie materiały, informacje, pliki, rysunki, zdjęcia itp. dostępne na tej stronie, nie mogą być publikowane i redystrybuowane  bez pisemnej zgody.
Wszelkie prawa zastrzeżone.